Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Black Friday 2024

Black Friday 2024

0 Sortuj według

Oferty na Black Friday

Black Friday 2024 jest okazja do uzyskania najlepszych ofert na meble, wyposażenie domu i dekoracje podczas naszej największej wyprzedaży designu w tym roku. Dzięki naszym ofertom na Black Friday znajdziesz okazjonalne oferty i niewiarygodne oferty po naszych już konkurencyjnych cenach w Nordic Nest.

Kiedy jest Black Friday 2024?

Black Friday 2024 jest 24 listopada 2024 r.

Kiedy rozpoczyna się wyprzedaż w Black Friday?

Wyprzedaż rozpoczyna się już w poniedziałek przed Black Friday, z Black week. Oferty są następnie oferowane przez cały Black Weekend, a ostatni dzień na zakupy w Black Friday przypada na Cyber Monday, trzy dni później.

DATY NA BLACK FRIDAY:

  • Black Friday 29 listopada
  • Black weekend od 30 listopada do 1 grudnia
  • Cyber Monday 2 grudnia

Black Friday wyprzedaż

Wyprzedaż z okazji Black Friday w Nordic Nest,
klienci Nordic Nest mogą skorzystać z ogromnej gamy rabatów i ofert specjalnych od najlepszych i najbardziej znanych marek, jakie ma do zaoferowania Skandynawia. Oferujemy również inspiracje i wskazówki dotyczące wspaniałej aranżacji wnętrz w całym domu w konkurencyjnych cenach.

Szukasz nowej sofy? A może szukasz designerskiej lampy? Zapisz się do naszego newslettera i my wyślemy Ci najbardziej ekskluzywne oferty, abyś Ty również mógł dołączyć sie do nas w Black Friday 2022 w Nordic Nest i rozpocząć sezon świąteczny we właściwy sposób, największą i najlepszą wyprzedażą roku!


Co to jest Black Friday?

Black Friday to coroczny początek świątecznych zakupów na arenie międzynarodowej i w tym czasie często można znaleźć niskie ceny, rabaty i oferty specjalne, zarówno online, jak i w sklepach. Black Friday stał się w ostatnich latach bardzo oczekiwanym okresem roku dla sklepów i kupujących. Uznaje się, że jest to doskonała okazja do zakupów prezentów świątecznych, a zakupy online stają się coraz bardziej popularne. Tutaj w Nordic Nest sprawiamy, że świąteczne zakupy są jeszcze prostsze – bez kolejek i bez stresu, po prostu świetne ceny mebli i wnętrz o skandynawskim designie!

Znaczenie Black Friday

Co oznacza Black Friday? A dlaczego nazywa się Black Friday?
Nie ma na to jasnej odpowiedzi.
Sama nazwa pochodzi z Filadelfii w USA z około 1960 roku. Duży ruch spowodowany przez samochody i ludzi chodzących po ulicach, idących w tym konkretnym dniu do sklepów na zakupy, sprawił, że zarówno kierowcy autobusów, jak i policja opisali to zjawisko jako „Black Friday". Fizycznym sklepom nie podobał się jednak negatywny ton, który był używany podczas największego dnia zakupów w roku. Później, w latach 80., próbowali zmienić tę negatywność w coś pozytywnego, mówiąc, że Black Friday oznacza rozpoczęcie ich świątecznych wyprzedaży, które mają miejsce w piątek tuż po Święcie Thanksgiving i dają im możliwość przekształcenia swoich ujemnych kwot na czerwony (straty) do kwot dodatnich w kolorze czarnym (zysk); branding dnia Black Friday zgodnie z kolorem liczb dodatnich dostarczonych przez wyprzedaże.

Co oferujemy w Black Friday ?

Największa wyprzedaż roku ze świetnymi rabatami na meble i wystrój wnętrz.
Duży zapas wyprzedaży.
Szybka wysyłka na cały świat.
Łatwo dostępna i przygotowana obsługa klienta.

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB