Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne

30 DAYS OF DESIGN Oferty weekendowe

O nas/Współpraca
O nasOdpowiedzialnośćKarieraWspółpracaPrasa

Współpraca

Czy jesteś zainteresowany współpracą z Nordic Nest?

Naszą ambicją jest dzielenie się wiedzą i pasją do skandynawskiego wystroju wnętrz. Każdego dnia staramy się być odrobinę lepsi. Tak samo jak Ty, gdy pracujesz nad swoim domem - kawałek po kawałku, aby zbudować swoje własne gniazdo.

Nasz sklep powstał w 2003 roku i obecnie oferuje ponad 30 000 produktów od ponad 200 renomowanych skandynawskich marek, takich jak Louis Poulsen, Ferm Living, czy HAY.

Wciąż szukamy nowych profili i kreatywnych umysłów, które pomogą nam przedstawić Nordic Nest szerszej publiczności. Dzięki naszemu programowi partnerskiemu możesz otrzymać wynagrodzenie za promowanie Nordic Nest za pomocą banerów i linków bezpośrednich. Odbywa się to za pośrednictwem naszego partnera Adtraction.

Oto jak zostać partnerem Nordic Nest

Dołączenie do programu partnerskiego Nordic Nest jest bardzo proste. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to zarejestrować się na naszej stronie partnerskiej na portalu Adtraction. Dzięki temu będziesz mógł tworzyć treści oparte na naszych kampaniach i ofertach!

Zalety programu partnerskiego Nordic Nest:

  • Popularne i znane skandynawskie marki i projektanci
  • Szeroki asortyment produktów do wyposażenia wnętrz w skandynawskim stylu
  • Co najmniej 8% prowizji od każdego zamówienia
  • Wysoka średnia wartość zamówienia
  • Możliwość uzyskania elastycznych rozwiązań, indywidualnej prowizji oraz zindywidualizowanych ofert dla dobrze prosperujących partnerów
  • Kody rabatowe, kampanie i oferty są regularnie aktualizowane
  • Czas użycia plików cookie: 15 dni.
  • Możliwość przygotowania przez nas banerów reklamowych na żądanie
  • Dzienne arkusze z produktami (product feed)

Gotowy, aby zacząć?

Odwiedź naszą stronę partnerską, aby dowiedzieć się więcej. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować się już dziś!

Inne rodzaje współpracy

W Nordic Nest jesteśmy zawsze otwarci na inne formy współpracy i z chęcią poznamy Twoje pomysły na tworzenie ekscytujących treści i ich rozpowszechnianie różnymi kanałami. Myślisz, że do nas pasujesz? Skontaktuj się z nami ze swoimi pomysłami na współpracę na collaboration@nordicnest.com i opowiedz nam więcej!

Jesteś Influencerem?

Wciąż szukamy nowych profili, z którymi możemy stworzyć inspirujące współprace poprzez Instagram i inne platformy społecznościowe. Jesteś influencerem, blogerem lub twórcą, który chciałby z nami współpracować? Prześlij zgłoszenie za pomocą naszego formularza.

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB