DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 ZŁ

365 DNI NA ZWROT

Produkty
Inne

OSTATNIA SZANSA 10-50% zniżki na prawie wszystko* - 05:39:32

Kariera

Witaj w domu!

Nordic Nest jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej kochanym miejscem jeżeli chodzi o skandynawski design i styl życia.

W tej chwili tworzymy najlepszą na świecie obsługę klienta, budujemy najbardziej zmotywowany zespół i dążymy do prowadzenia najbardziej dochodowego sklepu detalicznego na świecie - brzmi ekscytująco, prawda?!

Nasza pasja do wystroju wnętrz i designu prowadzi nas we właściwym kierunku, a podstawowe wartości, zakorzenione głęboko w naszym zespole, są kompasem w naszym codziennym funkcjonowaniu - gdzie zaangażowanie i praca zespołowa są najważniejszymi elementami.

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zawsze jesteśmy zainteresowani kontaktem z ambitnymi i utalentowanymi ludźmi! Odwiedź naszą szwedzką stronę "Kariera", aby zapoznać się z naszymi ofertami pracy.

Znajdziesz tam również nasze dane kontaktowe, jeśli w tej chwili nie będziemy mieli odpowiedniej dla Ciebie oferty pracy.

Nordic Nest wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić lepszą i bezpieczniejszą obsługę klienta, spersonalizować treści i reklamy oraz analizować ruch na stronie. Możemy również udostępniać informacje o korzystaniu z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, marketingu i statystyk. Klikając "Akceptuj i zamknij" potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą polityką plików cookies i zgadzasz się na ich używanie.

Czytaj więcej