Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne
Zaloguj się

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj 20 zł rabatu*

O nas/Kariera

Kariera

Witaj w domu!

Nordic Nest jest na najlepszej drodze, aby stać się najbardziej kochanym miejscem jeżeli chodzi o skandynawski design i styl życia.

W tej chwili tworzymy najlepszą na świecie obsługę klienta, budujemy najbardziej zmotywowany zespół i dążymy do prowadzenia najbardziej dochodowego sklepu detalicznego na świecie - brzmi ekscytująco, prawda?!

Nasza pasja do wystroju wnętrz i designu prowadzi nas we właściwym kierunku, a podstawowe wartości, zakorzenione głęboko w naszym zespole, są kompasem w naszym codziennym funkcjonowaniu - gdzie zaangażowanie i praca zespołowa są najważniejszymi elementami.

Czy chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zawsze jesteśmy zainteresowani kontaktem z ambitnymi i utalentowanymi ludźmi! Odwiedź naszą szwedzką stronę "Kariera", aby zapoznać się z naszymi ofertami pracy.

Znajdziesz tam również nasze dane kontaktowe, jeśli w tej chwili nie będziemy mieli odpowiedniej dla Ciebie oferty pracy.

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2003 - 2024 Copyright Nordic Nest AB