DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 ZŁ

365 DNI NA ZWROT

Produkty
Inne

Informacje dotyczące dostawy

Darmowa dostawa powyżej 199 zł

Wszystkie zamówienia składane w naszym Sklepie realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Oferujemy darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 199 zł.

Przy zamówieniach o wartości do 199 zł koszt dostawy wynosi 19 zł.

Powyższe zasady nie znajdują zastosowania w przypadku firm i nie obejmują mebli oraz innych dużych przedmiotów. W tym przypadku koszt dostawy zostanie sprecyzowany podczas procesu finalizacji zamówienia.

Termin dostawy

Termin dostawy uzależniony jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się przy opisie każdego produktu
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w terminie. W przypadku braku danego towaru w magazynie lub niemożności zrealizowania zamówienia z innego powodu, Klient zostanie poinformowany drogą mailową lub telefonicznie o problemach z realizacją zamówienia i możliwych rozwiązaniach.

Potwierdzenie wysyłki zamówienia

W momencie, gdy zamówienie opuści magazyn, prześlemy Ci e-mail z potwierdzeniem o wysyłce towaru, zawierający informacje na temat numeru przesyłki.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym Regulaminie.
Kupuj z nami łatwo, szybko i wygodnie!

Nordic Nest wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić lepszą i bezpieczniejszą obsługę klienta, spersonalizować treści i reklamy oraz analizować ruch na stronie. Możemy również udostępniać informacje o korzystaniu z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, marketingu i statystyk. Klikając "Akceptuj i zamknij" potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą polityką plików cookies i zgadzasz się na ich używanie.

Czytaj więcej