Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne
Zamówienie firmowe / B2B

Zamówienie firmowe / B2B

Nordic Nest specjalizuje się głównie w sprzedaży dla klientów prywatnych.
W związku z tym nie mamy rozwiązania technicznego umożliwiającego przyjmowanie zamówień firmowych z numerem NIP bezpośrednio przez stronę internetową. 
Oczywiście chcemy zaoferować Państwu jako firmie możliwość wprowadzenia skandynawskiego wzornictwa do prowadzonej przez Państwa działalności.

Prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta firma@nordicnest.pl oraz wypełnienie i załączenie wypełnionego formularza PDF w celu przekazania prośby o złożenie zamówienia: Formularz PDF.

Zapewnimy:

  • Stworzenie spersonalizowanej wyceny w ciągu 3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) w oparciu o wielkość zamówienia
  • fakturę bez podatku VAT (w przypadku firm z siedzibą w Wielkiej Brytanii lub innych krajach spoza UE należy pamiętać, że podatek VAT jest wliczony w cenę)
  • Osobiste wsparcie ze strony wyznaczonej osoby kontaktowej
  • Wskazówki dotyczące zakupu
  • Prosty i szybki proces płatności

Wszystkie zamówienia składane za pośrednictwem strony internetowej są domyślnie traktowane jako zamówienia prywatne. Zamówienia biznesowe można składać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej, korzystając z powyższego formatu PDF.

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB