DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 ZŁ

365 DNI NA ZWROT

Produkty
Inne

OSTATNIA SZANSA 10-50% zniżki na prawie wszystko* - 05:19:59

Odpowiedzialność

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, społeczna odpowiedzialność firmy jest niezwykle ważna. Oto, co dla nas znaczy społeczna odpowiedzialność.

Nordic Nest AB aktywnie ocenia, co to znaczy być dobrym pracodawcą. Stosujemy się do szwedzkich przepisów prawa pracy oraz przepisów ustawowych i administracyjnych. Oznacza to, że miejsce pracy musi być bezpieczne, a personel czuje się dobrze zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym podczas pracy. Promujemy różnorodność i równouprawnienie wśród naszych pracowników i stwarzamy możliwość rozwoju w miejscu pracy.

Nasza działalność opiera się na dobrych relacjach ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Oznacza to, że przestrzegamy naszych zobowiązań i zapewniamy, że wszyscy pracownicy znają prawa i obowiązki klienta. Obejmuje to zarówno przepisy dotyczące produktów, które zakupimy oraz usług, które świadczymy.

Jesteśmy świadomi praw konsumentów i przestrzegamy zaleceń i praktyk w tym zakresie. Działamy etycznie na rynku i korzystamy z dobrych praktyk marketingowych.

Kwestie klimatyczne są dla nas ważne i promujemy zrównoważone społeczeństwo, pomagając minimalizować negatywne skutki dla środowiska poprzez różne inicjatywy.

Porozumiewamy się w etyczny, szczery i przejrzysty sposób, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oznacza to, że aktywnie słuchamy i jesteśmy otwarci na dialog z klientami, dostawcami i wszystkimi innymi zainteresowanymi stronami w celu stworzenia jasnego i wzajemnego porozumienia.

Nordic Nest wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić lepszą i bezpieczniejszą obsługę klienta, spersonalizować treści i reklamy oraz analizować ruch na stronie. Możemy również udostępniać informacje o korzystaniu z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, marketingu i statystyk. Klikając "Akceptuj i zamknij" potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą polityką plików cookies i zgadzasz się na ich używanie.

Czytaj więcej