Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne
O nas/Odpowiedzialność
O nasOdpowiedzialnośćKarieraWspółpracaPrasa

Odpowiedzialność

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, społeczna odpowiedzialność firmy jest niezwykle ważna. Oto, co dla nas znaczy społeczna odpowiedzialność.

Nordic Nest AB aktywnie ocenia, co to znaczy być dobrym pracodawcą. Stosujemy się do szwedzkich przepisów prawa pracy oraz przepisów ustawowych i administracyjnych. Oznacza to, że miejsce pracy musi być bezpieczne, a personel czuje się dobrze zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym podczas pracy. Promujemy różnorodność i równouprawnienie wśród naszych pracowników i stwarzamy możliwość rozwoju w miejscu pracy.

Nasza działalność opiera się na dobrych relacjach ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Oznacza to, że przestrzegamy naszych zobowiązań i zapewniamy, że wszyscy pracownicy znają prawa i obowiązki klienta. Obejmuje to zarówno przepisy dotyczące produktów, które zakupimy oraz usług, które świadczymy.

Jesteśmy świadomi praw konsumentów i przestrzegamy zaleceń i praktyk w tym zakresie. Działamy etycznie na rynku i korzystamy z dobrych praktyk marketingowych.

Kwestie klimatyczne są dla nas ważne i promujemy zrównoważone społeczeństwo, pomagając minimalizować negatywne skutki dla środowiska poprzez różne inicjatywy.

Porozumiewamy się w etyczny, szczery i przejrzysty sposób, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oznacza to, że aktywnie słuchamy i jesteśmy otwarci na dialog z klientami, dostawcami i wszystkimi innymi zainteresowanymi stronami w celu stworzenia jasnego i wzajemnego porozumienia.

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB