DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 199 ZŁ

365 DNI NA ZWROT

Produkty
Inne

OSTATNIA SZANSA 10-50% zniżki na prawie wszystko* - 04:38:34

Polityka Prywatności

Nordic Nest AB jest spółką zarejestrowaną w Szwecji w Szwedzkim Urzędzie Rejestracji Przedsiębiorstw pod numerem: 556628-1597 z siedzibą przy Stämpelvägen 3, 394 70 Kalmar, Szwecja, zwaną dalej Sklepem.

Poniższe informacje określają, w jaki sposób Sklep internetowy www.nordicnest.pl zbiera, przechowuje oraz dba o dane wszystkich swoich użytkowników.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości wszelkie zapytania winny być kierowane do Obsługi Klienta (adres e-mail: info@nordicnest.pl).

WSTĘP

Składając zamówienie w Sklepie, w celu jego realizacji i obsługi, Klient podaje dane takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania (ulica, nr, kod pocztowy, miejscowość), telefon oraz adres e-mail. Przedmiotowe informacje nie są sprzedawane ani przekazywane osobom trzecim poza partnerami Sklepu, którzy biorą udział w procesie realizacji zamówienia (np. firmie przewozowej). Po sfinalizowaniu zamówienia szczegóły płatności są blokowane w celu uniemożliwienia dalszego z nich korzystania, a po dokonaniu czynności księgowych i wypełnieniu zobowiązań podatkowych są usuwane.

Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszelkie powierzone informacje Sklep traktuje z należytą starannością i szacunkiem. Są one wykorzystywane przez Sklep podczas realizacji zamówień, wysyłki towaru i jego dostawy, w celu weryfikacji i przeprowadzenia transakcji finansowych związanych z płatnościami oraz w przypadku konieczności złożenia deklaracji celnej.

Sklep posiada i stosuje, specjalnie dla niego stworzoną, wewnętrzną politykę prywatności.
Sklep używa kodu szyfrującego oraz stosuje szyfrowanie Secure Socket Layer (SLL) w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych podanych podczas dokonywania zakupów na stronie Sklepu. Informacje dotyczące kart płatniczych będą wykorzystywane jedynie przez odpowiednie instytucje finansowe przy wykorzystaniu bezpiecznego połączenia. Nordic Nest AB posiada certyfikat bezpieczeństwa Digital Security Certificate nadany przez VeriSign Inc.

NEWSLETTER

Na stronie Sklepu istnieje możliwość zapisania się do newslettera.

Usługa newslettera polega na przesyłaniu przez Sklep, na podany przez użytkownika tej usługi, adres e-mail wiadomości mailowych zawierających informacje dotyczące oferty Sklepu internetowego www.nordicnest.pl i promocjach organizowanych w Sklepie. Newsletter wysyłany jest 1-2 razy w tygodniu.

Użytkownik może w każdej chwili, bez podania przyczyny zrezygnować z usługi newslettera, klikając na link „wypisz się” umieszczony w stopce każdego newslettera. Alternatywnie, użytkownik może również poinformować Obsługę Klienta (e-mail: info@nordicnest.pl), iż rezygnuje z otrzymywania newslettera.

Podany adres e-mail nie będzie sprzedawany ani przekazywany osobom trzecim.

Nordic Nest wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić lepszą i bezpieczniejszą obsługę klienta, spersonalizować treści i reklamy oraz analizować ruch na stronie. Możemy również udostępniać informacje o korzystaniu z witryny naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, marketingu i statystyk. Klikając "Akceptuj i zamknij" potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą polityką plików cookies i zgadzasz się na ich używanie.

Czytaj więcej