Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne
O nas
O nasOdpowiedzialnośćKarieraWspółpracaPrasa

O nas

NORDIC NEST - Świat skandynawskiego designu

Świat ciągle się zmienia, a ludzie nigdy nie przestają się rozwijać. Tak samo jest z nami. Kiedy zaczynaliśmy w 2002 roku, nazywaliśmy się Scandinavian Design Center. Dziś witamy Państwa z nową nazwą: Nordic Nest.

Od początku istnienia naszą ambicją było dzielenie się wiedzą i pasją do skandynawskiego stylu życia i designu. Jest to coś, czym chcemy się nadal z Tobą dzielić. I tak jak Ty starasz się ulepszać swój dom z biegiem czasu, budując i dodając kawałek po kawałku, tak my w Nordic Nest robimy to samo.

  • Będąc naszym klientem, zawsze otrzymasz szybką, osobistą i niezawodną obsługę.

  • Możesz wybierać spośród ponad 60 000 produktów w skandynawskim stylu od ponad 300 marek.

  • Codziennie monitorujemy i aktualizujemy nasze ceny, aby mieć pewność, że zawsze oferujemy najlepszy design w najlepszej cenie.

Rozumiemy, że design jest sprawą osobistą. Nie chodzi o to, gdzie mieszkasz, ale o doświadczenia, które masz, o ludzi, z którymi mieszkasz i o wspomnienia, które w nim tworzysz.

Wspomnienia żyją dzięki przedmiotom znajdującym się w Twoim domu. Czy jest to ulubiony wazon, który zdobi stół w jadalni, czy idealna filiżanka na poranną herbatę. Skandynawski styl życia, wraz ze skandynawskim designem, jest tworzony poprzez te same małe detale, które czynią dom domem. Chcemy podzielić się z Tobą tym sposobem życia. Naszym celem jest, abyś jako klient czuł się u nas zainspirowany i bezpieczny - w każdym aspekcie. Od momentu, gdy po raz pierwszy odwiedzisz naszą stronę, aż do chwili, gdy zamówione przedmioty staną się częścią Twojego domu. Pomagamy Ci tworzyć domu, który kochasz i z którego jesteś dumny.

Nordic Nest - Welcome home

Skandynawskie wzornictwo znane jest na całym świecie. Funkcjonalna prostota i ponadczasowe piękno kształtują styl życia, w którym ważne są relacje ludzkie i radość z każdej chwili.

Jeżeli jest coś w czym możemy Ci pomóc skontaktuj się z nami drogą mailową na adres info@nordicnest.com lub telefonicznie pod numerem +48 22 307 26 93

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB