Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Produkty
Inne
Marki/Scandi Living

Scandi Living

Szwedzka marka Scandi Living celebruje skandynawski styl życia produktami o funkcjonalnym i prostym designie w kolorach ziemi. Mają wszystko do jasnego, skandynawskiego wnętrza, a całą gamę wyposażenia wnętrz i porcelany znajdziesz wyłącznie u nas.

8 Sortuj według
Szklanka do piwa Karlevi 4-pak - 46 cl - Scandi Living
Scandi Living

Szklanka do piwa Karlevi 4-pak, 46 cl

124,90 zł209 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-40%
Karlevi kieliszki do białego wina 4-pak - 34 cl - Scandi Living
Scandi Living

Karlevi kieliszki do białego wina 4-pak, 34 cl

124,90 zł209 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-40%
Szklanka do wody Karlevi 4-pak - 33 cl - Scandi Living
Scandi Living

Szklanka do wody Karlevi 4-pak, 33 cl

109,90 zł184 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-40%
Karlevi kieliszek do szampana 4-pak - 21 cl - Scandi Living
Scandi Living

Karlevi kieliszek do szampana 4-pak, 21 cl

124,90 zł209 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-40%
Karlevi kieliszki do czerwonego wina 4-pak - 45 cl - Scandi Living
Scandi Living

Karlevi kieliszki do czerwonego wina 4-pak, 45 cl

136,90 zł229 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-40%
Szklanka Day to Day 370 ml - Przezroczysta - Scandi Living
Scandi Living

Szklanka Day to Day 370 ml, Przezroczysta

12,90 zł22,90 zł
Czekamy na dostawę
OFERTA SPECJALNA
Szklanka Day to Day 55 cl - Przezroczysta - Scandi Living
Scandi Living

Szklanka Day to Day 55 cl, Przezroczysta

13,90 zł23,55 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-41%
Szklanka Day to Day 220 ml - Przezroczysta - Scandi Living
Scandi Living

Szklanka Day to Day 220 ml, Przezroczysta

10,50 zł17,90 zł
W magazynie
OFERTA SPECJALNA
-41%

Jaka jest wizja Scandi Living? 

Scandi Living jest zakorzenione w skandynawskim stylu życia, od hygge i fika po starannie urządzone domy - Scandi Living celebruje prostą elegancję skandynawskiego stylu życia. 

Używając prostego języka projektowania, ponadczasowy design jest mieszany z nowoczesnymi akcentami w ziemistych kolorach. Asortyment Scandi Living składa się z produktów o czystych liniach i jasnych tonacjach, tworząc w ten sposób poczucie przestrzeni w domu. Produkty są wykonane z naturalnych materiałów i są starannie zaprojektowane, aby sprostać codziennym potrzebom. Scandi Living dąży do stworzenia ponadczasowego i stylowego wnętrza z nowoczesnym, skandynawskim akcentem. 

Tutaj znajdziesz wszystko, od wysokiej jakości talerzy, filiżanek i szklanek, po stylowe tekstylia z szerokiej gamy produktów Scandi Living. 

Scandi Living - Nakryj do stołu w skandynawskim stylu

Oprócz szklanek oraz kieliszków do wina i szampana, w asortymencie Scandi Living znajdziesz również zastawę stołową wykonaną z wysokiej jakości porcelany. Stworzoną, aby pasowała zarówno do codziennych posiłków w kuchni, jak i do kolacji oraz innych wyjątkowych okazji. 

Wśród pięknego asortymentu talerzy, misek, kubków i naczyń znajdziesz porcelanę o minimalistycznym i ponadczasowym designie, w odcieniach ziemi i języku projektowania, który nie jest zależny od najnowszych trendów. Można na przykład nakryć stół pięknym obrusem w pasującym kolorze z serii Scandi Living, tworząc jednolite i stylowe nakrycie stołu na wyjątkowe kolacje, które zawsze będą wspominane.

Zastawa stołowa, taka jak popularna kolekcja Dots, jest również idealna na te codzienne chwile, kiedy siedzisz przy stole śniadaniowym ze skandynawską miską w dłoniach, nabierając energii na cały dzień.

Jakie materiały wykorzystuje Scandi Living? 

Scandi Living wykorzystuje wysokiej jakości naturalne materiały, takie jak terakota, len, bawełna i wełna, do produkcji swoich mebli i innych produktów do domu. 

Stwórz przytulny dom dzięki stylowym dywanom i tekstyliom Scandi Living 

Dzięki tekstyliom zaprojektowanym w skandynawskim stylu, stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery w domu nie mogłoby być łatwiejsze. Tekstylia Scandi Living obejmują kolekcję trwałych dywanów o minimalistycznym, skandynawskim designie. 

Te popularne dywany, takie jak seria Flock, są ręcznie tkane z cudownie miękkiej wełny i mogą być również dopasowane do wełnianego koca w tej samej luksusowej jakości. 

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB