Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Marki/Arabia

Arabia

Arabia – kwintesencja skandynawskiego designu, jeżeli chodzi o porcelanę. Dzięki tej marce od przeszło 140 lat możemy gromadzić się wspólnie przy stole, cieszyć się dobrym jedzeniem i towarzystwem.
427 Sortuj według
1
...
12
Strona 1 z 12

Arabia

Arabia jest bezsprzecznie jedną z najbardziej znanych fińskich marek wszechczasów i trudno się dziwić dlaczego. Projekty firmy wyróżniają się wyjątkowym designem, ponadczasowym charakterem i wysoką funkcjonalnością.

Od momentu powstania w 1873 roku Arabia dostarcza ludziom na całym świecie wyroby, dzięki którym mogą się oni gromadzić wspólnie przy jednym stole.

Przez lata marka stworzyła niezliczoną ilość produktów, we współpracy z takimi projektantami jak Kaj Franck, Heikki Orvola, Inkeri Leivo, czy Pekka Harni. Co ciekawe, część z nich pozostaje w produkcji do dnia dzisiejszego. Za jedne z najbardziej znanych serii uważane są 24h Tuokio, Koko oraz Arctica.

Niewątpliwie dużą popularnością cieszy się również linia kubków z Muminkami, która ilustruje postacie zamieszkujące Dolinę Muminków. Seria kubków została zaprojektowana przez Tove Slotte przy użyciu oryginalnych rysunków Tove Jansson. Oprócz stałej oferty marka może się również pochwalić kubkami w limitowanej oraz sezonowej edycji. Co ciekawe, kubek, na który obecnie nakładane są ilustracje z Muminkami pochodzi z linii Teema marki Iittala zaprojektowanej przez Kaja Francka w 1952 roku.

Popularne filtry

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB