Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Marki/Design House Stockholm

Design House Stockholm

Design House Stockholm zrzesza pod swoim szyldem skandynawski design w najlepszym wydaniu oraz pasję do innowacyjnych produktów z charakterem i osobowością.

ZAKOCHAJ SIĘ W

Design House Stockholm

295 Sortuj według
1
...
9
Strona 1 z 9

W odróżnieniu od tradycyjnych marek projektowych, Design House Stockholm chce być bardziej postrzegane jako „dom wydawniczy” dla skandynawskiego designu. Zamiast poszukiwać osób do tworzenia nowych wyrobów w określonym stylu, Design House Stockholm zachęca projektantów do wychodzenia z własną inicjatywą. To unikalne podejście i otwartość na nowości umożliwiło zaprojektowanie niesamowitych klasyków skandynawskiego designu.

Jednym z największych sukcesów marki jest Block - lampa. Gdy Design House Stockholm po raz pierwszy spotkała na swojej drodze projektanta Harri Koskinen, był on nieznanym studentem Uniwersytetu Aalto w Finlandii. Miał on innowacyjny pomysł, aby stworzyć lampę, która wyglądała jak żarówka uwięziona w bryle lodu. Nic więcej nie trzeba mówić, bowiem Block - lampa odniosła sukces na całym świecie.

W ten sposób, Design House Stockholm umożliwiło zaprojektowanie wielu współczesnych, a zarazem klasycznych wyrobów. Od lat Design House Stockholm udowadnia, że posiada wyczucie smaku, wprowadzając na rynek takie produkty jak Lampy Work, poduszki Knot, czy chodniki Björk.

Popularne filtry

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB