Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Marki/Stelton

Stelton

Stelton jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują duńskiego designu najlepszej jakości. Znajdziesz tutaj m.in. takie klasyki jak termos Erika Magnussena.

312 Sortuj według
1
...
9
Strona 1 z 9

Stelton jest synonimem ekskluzywnego duńskiego designu od ponad 50 lat, w szczególności, jeżeli chodzi o wyroby ze stali nierdzewnej. Ideą Stelton jest wzbogacać codzienne życie ludzi poprzez dostarczanie im wysokojakościowych produktów, charakteryzujących się innowacyjnością i wyjątkowością.

Nazwa Stelton powstała przez połączenie nazwisk dwóch przyjaciół, Stellton i Carton, którzy założyli markę w 1960 roku. Na początku Stelton zajmował się sprzedażą butów sportowych i mebli. Wielki przełom nastąpił kilka lat później, kiedy marka zdecydowała się na współpracę z Danish Stainless, małą fabryką specjalizującą się w produkcji naczyń ze stali nierdzewnej. Pierwszym produktem, który odniósł natychmiastowy sukces międzynarodowy była sosjerka.

Kołem napędowym Stelton był Peter Holmbland – ówczesny prezes, a zarazem pasierb jednego z czołowych duńskich projektantów Arne Jacobsena. Holmblad współpracował z ojczymem tworząc takie klasyki jak seria Cylinda. Była to pierwsza z wielu projektowych kooperacji.

Jednym z największych sukcesów Stelton była współpraca z Erikiem Magnussenem. Doprowadziła ona bowiem do stworzenia najbardziej charakterystycznego produktu jakim jest termos Stelton. Produkt został wprowadzony na rynek w 1977 roku i od tego czasu sprzedano ponad 10 milionów jego egzemplarzy.

Popularne filtry

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB