Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Wszystko dla miłośników outdooru

Marki/Tefal

Tefal

Tefal to francuska marka, która w 1954 roku wynalazła rewolucyjną powłokę non-stick. Ich produkty do domu i kuchni są łatwe w użyciu, upraszczają codzienne życie i sprawiają, że czas spędzony w kuchni jest przyjemniejszy! Tutaj znajdziesz szeroki wybór innowacyjnych produktów Tefal!
72 Sortuj według  
Popularność
12
Strona 1 z 2

Tefal zostaje założony – od narzędzi rybackich do patelni  

Tefal został założony w 1954 roku przez Marca Grégoire, który postanowił wykorzystać teflon z narzędzi rybackich swojej żony do stworzenia patelni. Marc Grégoire chciał zapobiec przyklejaniu się swoich narzędzi rybackich z włókna szklanego do siebie, a jego żona zaproponowała wypróbowanie tej samej techniki w patelni, aby zapobiec przywieraniu jedzenia. Powstała powłoka non-stick, a dwa lata później powstała firma, którą dzisiaj nazywamy Tefal. 

Tefal wynajduje powłokę non-stick  

Tefal to marka odpowiedzialna za wynalezienie słynnej i rewolucyjnej powłoki non-stick. Dwa lata po tym, jak żona założyciela Marc Grégoires zaproponowała wypróbowanie teflonu w patelni, aby zapobiec przypaleniu jedzenia, powstał Tefal, a pierwsze patelnie z powłoką non-stick były produkowane. 

Główny nacisk Tefal - innowacje  

Tefal uważa, że innowacje są kluczem do sukcesu. Aby opracować nowe rozwiązania produktów i usług, które ułatwiają codzienne życie klientów, Tefal wykorzystuje swoją wiedzę w trzech specjalnych dziedzinach. Tefal pracuje nad oferowaniem innowacji, które poprawiają Twoje nawyki, a przez to słucha Ciebie i Twoich potrzeb. 

5 dziedzin, z których Tefal korzysta, aby opracować nowe rozwiązania  

 • Technologia.  
 • Ergonomia.  
 • Codzienne używanie produktów i nawyki konsumentów.  
 • Stale obserwuje najnowsze technologie i oczekiwania konsumentów.  
 • Bada obszary, które wykraczają daleko poza standardowe urządzenia gospodarstwa domowego.  

Patelnia Tefal z Thermo-Spot  

Oprócz powłoki non-stick, którą Tefal opracował ponad 60 lat temu, to także oni wynaleźli technologię Thermo-Spot. Oznacza to wskaźnik temperatury w środku patelni, który na początku ma wyraźny wzór, a gdy patelnia osiągnie odpowiednią temperaturę, znak staje się całkowicie czerwony. W ten sposób każdy może przygotować smaczne posiłki o ładnym kolorze, konsystencji i smaku! 

Tefal - łatwy w użyciu dla wszystkich  

Patelnie, garnki i rondle Tefal, podobnie jak reszta asortymentu, przestrzegają czasu i trendów. Wszystkie produkty pasują do Twojego życia i Twojego 

Tefal ułatwia Twój dzień  

Motto Tefal brzmi: "ułatwiamy Twój dzień i sprawiamy, że gotowanie staje się przyjemnością". Realizują to poprzez opracowywanie produktów i usług, które pozwalają cieszyć się smacznym, różnorodnym i zdrowym gotowaniem. Koncepcje i innowacje Tefal opierają się na Twoich potrzebach. 

Tefal - szeroki asortyment dla domu i kuchni  

Tefal jest znany na całym świecie z powodu powłoki nieprzywierającej na garnkach i patelniach, ale marka oferuje znacznie szerszy asortyment. W ofercie znajdują się również żelazka, przyrządy do przygotowywania jedzenia i napojów, noże i szybkowary. 

Tefal we współpracy z Jamie Oliver 

Tefal ma bliską współpracę ze znanym kucharzem Jamie Oliverem, który ma swoją własną serię garnków i patelni Tefal. Narzędzia kuchenne i urządzenia dostarczają wysoką jakość, którą każdy może używać, a produkty są doskonałym prezentem dla kogoś, kogo kochasz. 

Jak Tefal działa na rzecz zrównoważonego rozwoju?  

Tefal codziennie walczy o poprawę. Serce biznesu leży w dążeniu do pozycji lidera w produkcji produktów gospodarstwa domowego, przy jednoczesnym skupieniu się na ważnych kwestiach takich jak społeczne, ekologiczne i ekonomiczne zasady. 

5 priorytetów Tefal dla zrównoważonego rozwoju: 

 1. Produkty są produkowane z szacunkiem dla etycznych zasad, zarówno w ich własnych fabrykach, jak i u ich dostawców.  
 2. Firma stosuje odpowiedzialną politykę personalną opartą na niestosowaniu dyskryminacji i poszanowaniu. Ważnym elementem jest zapewnienie bezpiecznego miejsca pracy.  
 3. Pomoc społeczna! Tefal bierze na siebie odpowiedzialność ekonomiczną, pomagając lokalnym firmom rozwijać się w regionach, w których działa, oraz wspierając organizacje walczące z wykluczeniem.  
 4. Tefal produkuje wysokiej jakości produkty, które są trwałe i przyczyniają się do zdrowego i smacznego gotowania.  
 5. Wszystkie etapy cyklu życia produktu są ekologiczne, od początkowych badań do utylizacji wykorzystanego produktu. Obejmuje to produkcję, transport i użytkowanie przez konsumentów. 

 

4 przykłady działań Tefal na rzecz zrównoważonego rozwoju: 

 1. Zdrowe gotowanie dzięki powłoce nieprzywierającej, która nie wymaga użycia oleju podczas gotowania, co jest korzystne z punktu widzenia wartości odżywczej potraw. Technologia Thermo-Spot pozwala na przygotowanie doskonałych posiłków z zachowanymi składnikami odżywczymi. Naczynia kuchenne są również ekskluzywne i bardzo wytrzymałe. 
 2. Produkty są bezpieczne i niezawodne. Faktyczny wpływ na środowisko jest niższy, biorąc pod uwagę trwałość produktu, a Tefal zawsze dąży do produkcji trwałych produktów, które będą z Tobą przez bardzo długi czas. 
 3. Od 2010 roku Tefal co roku wprowadza nową gamę produktów wspierających różne projekty żywieniowe UNICEF. Kiedy te produkty są sprzedawane, Tefal przekazuje co najmniej 1 euro na rzecz UNICEF, które przeznaczane jest na pomoc dzieciom z niedożywieniem w zdobywaniu odżywczych posiłków, suplementów diety i opieki medycznej. 
 4. Tefal opracowuje produkty nadające się do recyklingu, które nie zawierają PFOA. 

3 powody, dla których powinieneś wybrać Tefal: 

 • Trwałe powłoki, dzięki którym Twoje narzędzia kuchenne będą służyć Ci przez długi czas. 
 • Łatwość korzystania z technologii Thermo-Spot. Znak w środku Twoich garnków i patelni staje się całkowicie czerwony, gdy osiągną idealną temperaturę do rozpoczęcia gotowania. 
 • Zdrowe gotowanie. Produkty Tefal nie zawierają PFOA, a dzięki powłoce nieprzywierającej, potrzebna jest mniejsza ilość tłuszczu podczas gotowania. Garnki i patelnie Tefal są również nadające się do recyklingu. Popularne filtry

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2003 - 2024 Copyright Nordic Nest AB