Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Marki/&Tradition

&Tradition

&Tradition jest doskonałym przykładem unikalnego połączenia funkcjonalności i formy, przy jednoczesnym przełamywaniu granic między rzemiosłem, a sztuką. Wszystkie produkty łączy wspaniały skandynawski design.

645 Sortuj według
1
...
18
Strona 1 z 18

&Traditions duży asortyment nowoczesnych klasyków designu  

Bardzo ceniona marka &Tradition tworzy meble, oświetlenie i elementy dekoracyjne, gdzie stary styl spotyka się z nowoczesnością, tworząc ponadczasowy design dla współczesnego domu. 

Od zaprojektowania kultowych ikon designu, po produkcję przyszłych klasyków, we współpracy z wiodącymi projektantami w branży. Rzemiosło łączy się z kreatywnością, tworząc ponadczasowe aranżacje wnętrz w stylu &Tradition. 

W ich asortymencie znajdują się ikoniczne lampy i ponadczasowe meble, które zapewniają komfort w Twoim domu i tworzą piękne wnętrze, w którym tworzą się nowe wspomnienia. 

Kiedy powstała marka &Tradition?  

&Tradition została założona w Danii w 2010 roku, tworząc meble i oświetlenie o unikalnym designie, sięgającym lat 30. XX wieku i dalej. Produkty marki łączą tradycję i innowacje projektowe w wykonaniu międzynarodowo znanych projektantów. 

Jaka jest wizja &Tradition?  

Wizją &Tradition jest tworzenie produktów z szacunkiem dla starszej, duńskiej tradycji rzemieślniczej. Produkty tworzone są, by przetrwać przez wiele lat. 

Z poszanowaniem długiej historii projektowania w Danii, &Tradition projektuje lampy, meble i elementy dekoracyjne, które łączą starą i nową szkołę projektowania, tworząc ponadczasowe wykończenia. W ich asortymencie mieszają się rzemiosło i kreatywność, tworząc produkty z określonym celem i znaczeniem. 

Od ikon projektów wzorniczych do przyszłych klasyków  

&Tradition przez dziesięciolecia tworzył uwielbiane ikony projektów, które nigdy nie wychodzą z mody, począwszy od przełomowej Flowerpot Verner Panton z końca lat 60-tych, po sofę burmistrza zaprojektowaną specjalnie dla ratusza w Søllerød. 

W kolekcji ponadczasowych mebli, lamp i wyposażenia wnętrz znajdują się zarówno znane klasyki projektowe, jak i nowoczesne dzieła. 

Słynne lampy &Tradition  

&Tradition jest najbardziej znane z lamp, w swojej kolekcji oferuje zarówno historyczne dzieła, jak i nowe klasyki. 

Wśród lamp podłogowych, stołowych, ścienych i sufitowych znajdują się przemyślane oświetlenia w ponadczasowym stylu. Lampy &Tradition rozświetlą dom i stworzą nowe wspomnienia w świetle lampy o ikonicznym wzornictwie. 

Flowerpot – przełomowa lampa  

Wielki wizjoner w dziedzinie projektowania w Danii, Verner Panton, zaprojektował przełomową i ponadczasową lampę, Flowerpot, która stała się jednym z najbardziej ikonicznych projektów &Tradition. 

Lampa Flowerpot była symbolem ruchu pokojowego Flower Power, kiedy została wprowadzona na rynek w latach 60-tych. Kolory, materiał i kształty geometryczne są charakterystyczne dla eksperymentalnego wzornictwa Pantona. 

Lampa Flowerpot uosabia styl Verner Pantona i tworzy przytulną i ponadczasową atmosferę w domu. Ta lampa od &Tradition jest trwałą klasyką w zabawnych kolorach i kształtach. 

&Traditions meble - dla funkcjonalności, piękna i wygody  

W szerokim asortymencie mebli &Tradition znajdziesz między innymi wygodne siedziska, takie jak krzesła, sofy i fotele. Razem z stołami jadalnymi, kawowymi i bocznymi marki &Tradition tworzą wygodne miejsca do siedzenia, gdzie w świetle lampy o ikonicznym wzornictwie i wraz z językiem formalnym marki &Tradition tworzą pomieszczenia, gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi możesz cieszyć się tworzeniem nowych wspomnień. 

W asortymencie znajdują się zarówno klasyczne ikony wzornictwa, jak i meble o nowoczesnym kształcie. Meble zostały zaprojektowane, aby łączyć funkcjonalność i wygodę, ale także, aby być pięknym elementem w domu, który tworzy ponadczasową atmosferę. 

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB