Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Pokój/Kuchnia

KUCHNIA

Kuchenne inspiracje - porady i pomysły do ​​kuchni

Czy serce domu potrzebuje trochę miłości? Nie martw się, tutaj znajdziesz wszystkie nasze porady i inspiracje dla Twojej kuchni. Tutaj znajdziesz idealną patelnię do ulubionych potraw i odpowiednie oświetlenie do swojego baru śniadaniowego. Pozwól się zainspirować inteligentnymi narzędziami kuchennymi, aby codziennie czerpać więcej przyjemności z gotowania.

Twoja kuchnia powinna odzwierciedlać Twoje codzienne potrzeby i umożliwiać zapraszanie rodziny i przyjaciół na spotkania, bez względu na okazję. Odkryj kuchenne inspiracje z naszych przewodników i wskazówek dotyczących projektowania wnętrz i spraw, aby kuchnia stała się naturalnym i stylowym punktem centralnym Twojego domu.

Dzbanek do mleka Lines 50 cl
Brązowy
143,10 zł

UZYSKAJ WIĘCEJ INSPIRACJI DLA SWOJEJ KUCHNI

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB