Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Dywany

Dywan potrafi w sposób diametralny odmienić każde wnętrze, nadając mu nowy wygląd. Jest on również doskonałym sposobem na podkreślenie własnego stylu. Poznaj nasz asortyment i znajdź dywany dla każdego pomieszczenia w swoim domu.

3437 Sortuj według
1
...
96
Strona 1 z 96

Piękne dywany do każdego domu 

Dywany są niezbędnym elementem tworzenia przyjemnego domu. Nie tylko znacząco przyczyniają się one do ciepła i komfortu, ale mogą również znacznie wpłynąć na atmosferę domu dzięki pięknym wzorom, kolorom i teksturze. W naszym szerokim asortymencie produktów tekstylnych znajdziesz dywany od okrągłych po dyskretne, w każdym rozmiarze. 

Które dywany są najpopularniejsze? 

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju dywanu szukasz, znajdziesz coś dla siebie w naszym szerokim asortymencie wysokiej jakości dywanów. Znajdziesz tu dywany wyselekcjonowanych marek i projektantów, takich jak House Doctor, OYOY i ferm LIVING.

Top 3 najpopularniejszych dywanów 

Tłumienie dźwięku dywanami 

Dywany świetnie tłumią dźwięk, zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach. Jeśli w twoim domu jakiś pokój ma echo, rozważ pokrycie jego podłogi jednym lub kilkoma dywanami. Dywany wełniane oferują najlepsze możliwości tłumienia dźwięku, ale większość innych typów dywanów również dobrze sobie z tym poradzi. 

Jeśli pokój nadal ma echo, dodanie innych produktów tekstylnych może pomóc jeszcze bardziej zredukować ten problem. Zasłony, poduszki i koce to wszystko świetne dekoracyjne elementy tekstylne, które mogą pomóc stworzyć komfortowe środowisko akustyczne. 

Małe i duże dywany 

Dywany dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz małego dywanu do łazienki, średniej wielkości dywanu do przedpokoju, czy dużego dywanu do salonu, masz wiele opcji do wyboru w naszej obszernej ofercie wysokiej jakości dywanów.

Dywany o różnych kształtach 

Typowy dywan jest prostokątny, co ułatwia jego ustawienie w korytarzach, jak również w sypialni, salonie lub gdziekolwiek jest potrzebny. Ale zabawa kształtami może być świetnym sposobem, aby uczynić pokój bardziej żywym i dynamicznym. W naszym obszernym asortymencie dywanów znajdziesz wiele dywanów o różnych kształtach. Czy chcesz, aby twoje dywany były kwadratowe, okrągłe, owalne, czy coś zabawnego i zupełnie innego, masz wiele opcji do wyboru. 

W naszej kolekcji znajdziesz na przykład dywany, podkładki i inne produkty od LIND DNA, znane z ich charakterystycznego kształtu Curve. 

Dywany o różnych kolorach i wzorach 

Dywany występują w wielu różnych wzorach i kolorach. Czy chcesz dywanu w jednolitym kolorze, czy wolisz dywany z wzorami, masz wiele wspaniałych opcji do wyboru w naszej kolekcji dywanów od wybranych marek i projektantów. 

Dywany są świetne do stworzenia naprawdę domowej atmosfery, ale estetyka dywanu może znacznie wpłynąć na nastrój, jaki tworzy. 

Dywan z czarno-białym wzorem może pomóc stworzyć bardziej dynamiczną przestrzeń, dodając kontrast do pomieszczenia. Natomiast zwykły, beżowy dywan osiąga przeciwny efekt. Jego prostota pozwala na bardziej kojącą atmosferę, gdy dywan nie przyciąga uwagi w ten sam sposób. 

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB