Darmowa dostawa zamówień powyżej 249 zł

Szybka przesyłka

Pokój/Jadalnia

JADALNIA

Inspiracje do jadalni – pomysły i porady dotyczące urządzania jadalni

Odkryj naszą inspirację do jadalni, aby stworzyć pięknie urządzoną jadalnię. Znajdź idealny stół do jadalni, krzesła, o których marzyłeś, i przyjrzyj się naszym lampom sufitowym, aby znaleźć ten, który jest odpowiedni dla Ciebie. Zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki i pomysły na dekorację jadalni.

Dywan wełniany Hafstrom 250x350 cm
Beige-white
7634 zł

Meble do siedzenia

Zobacz więcej mebli do siedzenia

Lampy do jadalni

Zobacz więcej lamp

Znajdź inspirację dla jadalni w różnych stylach i rozmiarach – od małej jadalni po duży salon lub kuchnię na otwartym planie. Pozwól swojej jadalni stać się nowym ulubionym pomieszczeniem w domu i podaruj jej trochę miłości dzięki odpowiedniemu wystrojowi i akcesoriom do serwowania. I oczywiście nie zapomnij o porcelanie, nowych talerzach, które można przynosić zarówno na przyjęcia, jak i na co dzień, oraz oczywiście o nowym ulubionym kubku, który może być częścią wielu uroczych porannych chwil w Twojej jadalni.

UZYSKAJ WIĘCEJ INSPIRACJI DO JADALNI

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB