Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Talerze

Dobrej jakości talerze są niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Poza ich oczywistym, funkcjonalnym przeznaczeniem, stanowią one również element dekoracyjny, który wzbogaca nakrycie stołu na co dzień, jak i od święta.

2634 Sortuj według
1
...
74
Strona 1 z 74

Talerze na każdą okazję

Talerze są centralnym elementem Twojej zastawy stołowej. Oprócz oczywistej funkcji jedzenia i serwowania na nich posiłków, mogą również stanowić piękny element dekoracyjny, który dodaje atmosfery spotkaniom przy stole. 

Talerze występują w różnych kształtach i rozmiarach, mogą być wykonane z różnych materiałów i używane zarówno do celów funkcjonalnych, jak i dekoracyjnych. Znajdź odpowiedni zestaw dla siebie w naszej szerokiej ofercie wysokiej jakości talerzy tutaj, w Nordic Nest! 

Jakie talerze są najpopularniejsze? 

Talerze same w sobie są często używanym i popularnym przedmiotem, , ale które z nich są najpopularniejsze? W naszej ofercie znajdziesz talerze od licznych renomowanych projektantów i marek. 

3 najpopularniejsze talerze 

Jakie talerze wybrać? 

Wybierając talerze, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jak powinny wyglądać talerze? Z jakiego materiału powinny być wykonane? Jaki rozmiar powinny mieć? Może być trudno to określić, ale pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie talerze powinieneś wybrać! 

Czy rozmiar talerza ma znaczenie? 

Rozmiar talerza może być ważnym czynnikiem do rozważenia, a różne rodzaje talerzy często charakteryzują się rozmiarem. Rozmiar talerza może wpływać na wygląd podawanego posiłku oraz na całe doświadczenie kulinarne. Jeśli chcesz jeść mniej, wybór mniejszego zestawu talerzy może pomóc w zmniejszeniu wielkości porcji. Z drugiej strony, większe talerze mogą nadać stołowi bardziej luksusowy wygląd, ale mogą nie mieścić się w zmywarce. Ostatecznie wszystko zależy od osobistych preferencji. 

Jaki jest średni rozmiar talerza? 

Średni talerz obiadowy ma 25 cm średnicy. 

Styl i wygląd talerzy: 

Klasyczne talerze 

Klasyczny zestaw wysokiej jakości białych porcelanowych talerzy nigdy nie wyjdzie z mody! Kolekcje Swedish Grace i Ostindia od Rörstrand są doskonałym przykładem klasycznych projektów talerzy, idealnych zarówno na wystawne kolacje, jak i na bardziej codzienne posiłki. 

Talerze w nowoczesnym stylu 

Jeśli chcesz przełamać rutynę białych talerzy, nowoczesne talerze zazwyczaj są bardziej odważne. Pomyśl o śmiałych kształtach lub kolorach. Kolekcja Teema od Iittala  jest doskonałym przykładem, z talerzami w różnych kształtach i rozmiarach. Ta kolekcja może pomóc stworzyć dynamiczne nakrycie stołu, które naprawdę się wyróżnia. 

Talerze w stylu rustykalnym 

Jeśli chcesz coś prostego, ale z większą teksturą, rustykalny zestaw talerzy to świetny wybór. Kiedy wybierasz rustykalny styl dla swojego stołu, powinieneś szukać talerzy ceramicznych z kamionki. Zestawy kamionkowe, takie jak te z kolekcji Nordic Sand i Nordic Sea od Broste Copenhagen, są doskonałym przykładem rustykalnej zastawy stołowej. Dzięki tym zestawom możesz stworzyć piękne nakrycie stołu, które emanuje spokojem. 

Talerze sezonowe 

Nasza szeroka oferta talerzy obejmuje również talerze sezonowe, na przykład świąteczne i wielkanocne. Talerze ze świątecznymi wzorami, takie jak te z kolekcji Swedish Grace Winter, można znaleźć w naszej bogatej ofercie. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy świąteczny nastrój, zmiana zwykłych talerzy na świąteczne to świetny sposób, aby to osiągnąć! 

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2002 - 2024 Copyright Nordic Nest AB