Darmowa dostawa zamówień powyżej 199 zł

Szybka przesyłka

Otwórz dzisiejsze drzwi

Pokój/Sypialnia

SYPIALNIA

Sypialnia — inspiracje i porady dotyczące Twojej sypialni

Sypialnia powinna być harmonijna i zachęcać do relaksu i ucieczki od zgiełku dnia codziennego. Zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki i pomysły, które pomogą Ci stworzyć przytulną, stylową i relaksującą sypialnię Twoich marzeń. Podziel się inspiracjami do sypialni i znajdź odpowiednie lampy na stolik nocny lub idealny dywan i miękkie tekstylia, do których możesz się przytulić.

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić przytulną i stylową sypialnię, zebraliśmy nasze 10 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci się zainspirować. Koniecznie zapoznaj się z naszymi wskazówkami, jak stworzyć atmosferę hotelu w sypialni. Zanurz się i skorzystaj ze wszystkich inspiracji do sypialni, aby stworzyć sypialnię, o której zawsze marzyłeś.

Lampa podłogowa Timberline
Dąb-brzoza-biały
4041 zł4490 zł

Udekoruj sypialnię jak prawdziwy miłośnik domu

20 zł RABATU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE*

*Obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. Nie można łączyć z innymi kodami. Nie dotyczy kosztów wysyłki. Subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie. Klikając „Zarejestruj się” akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Nordic Nest AB (nr VAT-EU SE 556628-159701) Stämpelvägen 3, SE-394 70 KALMAR, Szwecja E-mail: info@nordicnest.pl Tel. +48 22 307 26 93
© 2003 - 2023 Copyright Nordic Nest AB